Produkt byl přidán do oblíbených
3D pero WIKY oranžové základní sada 10 náplní 10 šablon
Kód produktu: W057312
Slevová skupina: B
- Novinka
3D pero oranžové, 10 projektů (šablon), 10 barevných náplní, každá o délce 2 metry, 1 průhledná pracovní podložka, USB kabel pro nabíjení pera, návod.
Podobné produkty
Popis produktu
3D pero oranžové, 10 projektů (šablon), 10 barevných náplní, každá o délce 2 metry, 1 průhledná pracovní podložka, USB kabel pro nabíjení pera, návod.Parametry produktu
| Kód produktu | W057312 |
| Ean produktu | 8590331044580 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | vestavěná nabíjecí baterie |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 21.9 cm |
| Šířka výrobku: | 5.1 cm |
| Výška výrobku: | 20.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.6 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 28.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05363 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | CN |

