55693 Plavecké brýle dětské
Kód produktu: W034256
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
doporučený věk 3-8 let, assort: růžové, modréParametry produktu
| Kód produktu | W034256 |
| Ean produktu | 6941057426013 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 27.8 cm |
| Objem kartonu: | 0.00291 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 90049010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

