55977 Potápěčské brýle Reef Rider
Kód produktu: W155977
Slevová skupina: A
Kvalitní potápěčské brýle Intex z řady Sport Series. Bezpečné polykarbonátové čočky. Rámečky z měkké termoplastické gumy, díky kterým brýle ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Kvalitní potápěčské brýle Intex z řady Sport Series. Bezpečné polykarbonátové čočky. Rámečky z měkké termoplastické gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí na obličeji. polykarbonátové čočky rámeček z měkké gumy nastavitelný pásek Doporučený věk: od 14 let Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.Parametry produktu
| Kód produktu | W155977 |
| Ean produktu | 6941057413167 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Vhodné pro: | Teenagera |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.2 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03735 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 90049010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

