55978 Potápěčské brýle Wave Rider
Kód produktu: W155978
Slevová skupina: A
Potápěčské brýle pro podvodní dovádění. vyrobeny z hypoalergenního PVC, který je příjemný na dotyk průhled je vyroben z polykarbonátu brýle ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Potápěčské brýle pro podvodní dovádění. vyrobeny z hypoalergenního PVC, který je příjemný na dotyk průhled je vyroben z polykarbonátu brýle mají nastavitelný gumový pásek pro každý obvod hlavy Doporučený věk: od 8 letParametry produktu
| Kód produktu | W155978 |
| Ean produktu | 6941057413174 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.2 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03951 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 90049010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

