56274NP Kruh nafukovací Sparkling glitter
Kód produktu: W011693
Slevová skupina: A
Tento velký nafukovací kruh Intex potěší každého milovníka vodních radovánek. Produkt je vyroben z kvalitního masivního vinylu a je vhodný pro děti ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tento velký nafukovací kruh Intex potěší každého milovníka vodních radovánek. Produkt je vyroben z kvalitního masivního vinylu a je vhodný pro děti od 9 let. Velikost 107x27 cm, Nosnost: max 100 kg Varianty: zlatá růžová ?*Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W011693 |
| Ean produktu | 6941057414188 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 22.9 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.6 cm |
| Šířka kartonu: | 23.9 cm |
| Výška kartonu: | 20.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01950 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

