Produkt byl přidán do oblíbených
57525NP Nafukovací bílý žralok s držadly
Kód produktu: W157525
Slevová skupina: A
- Novinka
Nafukovací žralok pro letní vodní radovánky Velký bílý žralok - s velice věrným potiskem z kvalitního vinylu. Tři samostatné vzduchové komory. ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Nafukovací žralok pro letní vodní radovánky Velký bílý žralok - s velice věrným potiskem z kvalitního vinylu. Tři samostatné vzduchové komory. Balení obsahuje sadu na opravu. Velikost: 173 cm Nosnost 40 kgParametry produktu
| Kód produktu | W157525 |
| Ean produktu | 6941057455259 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 8.0 cm |
| Šířka balení: | 23.0 cm |
| Výška balení: | 20.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.2 cm |
| Šířka kartonu: | 22.3 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02631 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

