Produkt byl přidán do oblíbených
58523NP Nafukovací kosatka
Kód produktu: W158523
Slevová skupina: A
- Novinka
Letní radovánky bez těch správných hraček by nebyly to pravé! Ještě nemáte žádné pořádné plavidlo? Vyzkoušejte naši super Kosatku. Plovoucí ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Letní radovánky bez těch správných hraček by nebyly to pravé! Ještě nemáte žádné pořádné plavidlo? Vyzkoušejte naši super Kosatku. Plovoucí VELRYBA MODRÁ nafukovací se silnými držadly je určena pro děti starší 3 let. Hračka nabízí bezpečný dvojventil a pevný vinylový materiál. Velryba má držák pro snadné uchopení. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby! oddělené vzduchové komory dvojitý ventil 2 držáky pro lepší uchopení Rozměry: 152 x 114 cm Materiál: vinyl ( 0,25 mm ) Doporučený věk: od 3 let Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.Parametry produktu
| Kód produktu | W158523 |
| Ean produktu | 6941057455235 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 23.0 cm |
| Výška balení: | 20.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.6 cm |
| Šířka kartonu: | 26.9 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02932 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

