58641EE Nafukovací rukávky
Kód produktu: W158641
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací rukávky 30 x 15 cm, 6 - 12 letParametry produktu
| Kód produktu | W158641 |
| Ean produktu | 6941057409467 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 2.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 3.0 cm |
| Šířka balení: | 13.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.5 cm |
| Šířka kartonu: | 26.3 cm |
| Výška kartonu: | 26.2 cm |
| Objem kartonu: | 0.02300 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

