Produkt byl přidán do oblíbených
59020NP Nafukovací míč Glossy 51cm
Kód produktu: W159020
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Míč Glossy 51 cm - nafukovacíParametry produktu
| Kód produktu | W159020 |
| Ean produktu | 6941057450209 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 36m |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 0.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.5 cm |
| Výška kartonu: | 18.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01337 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

