59460NP Nafukovací bazén s kruhem a míčem 122 x 25 cm
Kód produktu: W159460
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Bazén s kruhem a míčem. Rozměry bazénu 122 x 25 cm. Obsahuje nafukovací míč 51 cm a kruh 51 cm. Kapacita 150L při výšce hladiny 18 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W159460 |
| Ean produktu | 6941057454603 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 37.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.5 cm |
| Šířka kartonu: | 27.5 cm |
| Výška kartonu: | 29.2 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03700 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

