Produkt byl přidán do oblíbených
Addo Obleček - Sweet Dreams pyžamo
Kód produktu: W026888
Addo Obleček - Sweet Dreams pyžamo. Ideální pro panenky o velikosti 46 cm. Oblečte svou panenku tak, aby byla jako v bavlnce a připravená na spaní. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Addo Obleček - Sweet Dreams pyžamo. Ideální pro panenky o velikosti 46 cm. Oblečte svou panenku tak, aby byla jako v bavlnce a připravená na spaní. Tato sada obsahuje: pyžamový top Unicorn, stylové pyžamové kalhoty a nadýchané růžové pantofle. Rozměr balení: 25 x 20 x 5 cm. Věk: 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W026888 |
| Ean produktu | 5056289400043 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.1 cm |
| Výška výrobku: | 5.2 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030029 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |

