Auta 4 ks set 9 cm
Kód produktu: W057663
Slevová skupina: A
Auta 4 ks set. Rozměry 9x4x2,8 cm. Na zpětné natažení. 2 varianty - žlutá, zelená.
Podobné produkty
Popis produktu
Auta 4 ks set. Rozměry 9x4x2,8 cm. Na zpětné natažení. 2 varianty - žlutá, zelená.Parametry produktu
| Kód produktu | W057663 |
| Ean produktu | 8590331048533 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.8 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 75.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 74.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19980 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

