Auto Big Foot 13 cm
Kód produktu: W036572
Slevová skupina: A
Auto. Rozměry 13x8,5x8 cm. Na setrvačník. 8 ks display box. 4 varianty - hasiči, policie, zelené, žluté.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto. Rozměry 13x8,5x8 cm. Na setrvačník. 8 ks display box. 4 varianty - hasiči, policie, zelené, žluté.Parametry produktu
| Kód produktu | W036572 |
| Ean produktu | 8590331979318 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 25.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.7 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 18.0 cm |
| Šířka balení: | 25.5 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 73.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 8 ks |
| Kusů v displayi: | 8 ks |
| Objem kartonu: | 0.23360 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 96 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

