Auto 23 Sprint driftující svítící RC na dálkové ovládání 18,5 cm
Kód produktu: W051193
Slevová skupina: A
Auto 23 Sprint driftující svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 18,5x8x7 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Součástí 4 standardní a 4 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto 23 Sprint driftující svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 18,5x8x7 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Součástí 4 standardní a 4 driftující kola. Světelné efekty povrchu auta tlačítkem na ovladači. Bateriový pack 3.7V 500mAh lithium do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Try Me tlačítko pro světelné efekty v obalu - 3xAG13 baterie (neměnitelné) součástí. Při vybalování nutno odpojit Try Me kabel z auta. USB kabel součástí. Rychlost 12 km/h. Provoz až 20 min, nabíjení 2 h, dosah až 40 m. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na ovladači.Parametry produktu
| Kód produktu | W051193 |
| Ean produktu | 8590331037469 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 500mAh lithium do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí, try me 3xAG13 součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 76.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 85.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.27132 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

