Auto stavební a vojenské 8,5 cm
Kód produktu: W033006
Slevová skupina: A
Auto. Rozměry 8,5x6x4 cm. Na zpětné natažení. 12 ks display box. 12 variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto. Rozměry 8,5x6x4 cm. Na zpětné natažení. 12 ks display box. 12 variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W033006 |
| Ean produktu | 8590331972005 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 8.5 cm |
| Šířka výrobku: | 4.2 cm |
| Výška výrobku: | 5.7 cm |
| Délka balení: | 37.0 cm |
| Šířka balení: | 26.0 cm |
| Výška balení: | 6.3 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.09120 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 96 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

