Auto džíp policie šroubovací 17,5 cm
Kód produktu: W029201
Slevová skupina: A
Auto džíp policie šroubovací. Volná kola. Balení obsahuje auto a křížový šroubovák. V rukojeti šroubováku je klíč na matice. Rozměry 17,5x8x9x cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto džíp policie šroubovací. Volná kola. Balení obsahuje auto a křížový šroubovák. V rukojeti šroubováku je klíč na matice. Rozměry 17,5x8x9x cm.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029201 |
| Ean produktu | 8590331965595 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 84.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 93.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.28904 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

