Auto Gameday svítící RC na dálkové ovládání 24 cm
Kód produktu: W051196
Slevová skupina: A
Auto Gameday svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 24x10,5x8,2 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty povrchu auta. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Gameday svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 24x10,5x8,2 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty povrchu auta. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Try Me tlačítko pro světelné efekty v obalu - 3xAG13 baterie (neměnitelné) součástí. Při vybalování nutno odpojit Try Me kabel z auta. Rychlost 10 km/h. Dosah až 20 m. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.Parametry produktu
| Kód produktu | W051196 |
| Ean produktu | 8590331037483 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí, try me 3xAG13 součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 100.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 94.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.35720 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

