Auto kovové zpětné natažení 11 cm
Kód produktu: W033122
Slevová skupina: A
Auto kovové. Rozměry 11x4,5x4,5 cm. Na zpětné natažení. Otevírací přední a zadní dveře. 3 varianty - policie, záchranka, hasiči.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto kovové. Rozměry 11x4,5x4,5 cm. Na zpětné natažení. Otevírací přední a zadní dveře. 3 varianty - policie, záchranka, hasiči.Parametry produktu
| Kód produktu | W033122 |
| Ean produktu | 8590331972753 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 77.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13745 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030079 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

