Auto kovové 8 cm
Kód produktu: W111305
Slevová skupina: A
Auto kovové které má volná kola. Velikost 8 cm Varianty: stříbrná, bílá, oranžová, zelená, červená, žlutá, zlatá. Doporučený věk: od 3 let Zasíláme dle skladové dostupnosti
Podobné produkty
Popis produktu
Auto kovové které má volná kola. Velikost 8 cm Varianty: stříbrná, bílá, oranžová, zelená, červená, žlutá, zlatá. Doporučený věk: od 3 let Zasíláme dle skladové dostupnostiParametry produktu
| Kód produktu | W111305 |
| Ean produktu | 8590331113057 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 26.0 cm |
| Šířka balení: | 34.0 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 78.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 36 ks |
| Objem kartonu: | 0.15725 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 144 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

