Auto pěnové měkké 15,5 cm
Kód produktu: W029604
Slevová skupina: B
- Výprodej
Auto pěnové měkké. Délka 15,5 cm. Volná kola. Vhodné ke kousání.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto pěnové měkké. Délka 15,5 cm. Volná kola. Vhodné ke kousání.Parametry produktu
| Kód produktu | W029604 |
| Ean produktu | 8590331967162 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.6 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06600 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

