Auto policejní zásahové 10 cm
Kód produktu: W029253
Slevová skupina: A
Auto policejní. Velikost 10 cm. Na zpětné natažení. 12 ks display box. 12 variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto policejní. Velikost 10 cm. Na zpětné natažení. 12 ks display box. 12 variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W029253 |
| Ean produktu | 8590331966110 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 28.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 34.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 81.5 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 88.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.26933 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

