Auto policejní s efekty 16,5 cm
Kód produktu: W057392
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W057392 |
| Ean produktu | 8590331046478 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.8 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.5 cm |
| Šířka kartonu: | 39.5 cm |
| Výška kartonu: | 77.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16272 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

