Auto popelářské s efekty 17 cm - český obal
Kód produktu: W038755
Slevová skupina: A
- Výprodej
Auto popelářské. Velikost 17 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty tlačítky na kabině. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto popelářské. Velikost 17 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty tlačítky na kabině. 3xAG13 baterie součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W038755 |
| Ean produktu | 8590331991167 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 54.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13000 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

