Auto RC na dálkové ovládání 12 cm
Kód produktu: W029243
Slevová skupina: A
Auto RC na dálkové ovládání. Rozměry 12x11x11 cm. Otáčející se přední část auta kolem své osy. Světelné efekty. Frekvence 27 MHz. 3xAAA do auta a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání. Rozměry 12x11x11 cm. Otáčející se přední část auta kolem své osy. Světelné efekty. Frekvence 27 MHz. 3xAAA do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 2 varianty - žlutá, zelená.Parametry produktu
| Kód produktu | W029243 |
| Ean produktu | 8590331966011 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA auto, 2xAA ovladač nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 64.0 cm |
| Šířka kartonu: | 61.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15616 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

