Auto RC na dálkové ovládání 14 cm
Kód produktu: W021468
Slevová skupina: A
Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 14 cm. Ovladač na zápěstí. Frekvence 2.4 GHz. Světelné efekty. Programování. Auto bateriový pack 3.7V, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 14 cm. Ovladač na zápěstí. Frekvence 2.4 GHz. Světelné efekty. Programování. Auto bateriový pack 3.7V, součástí ovladač 2xAAA nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na autě. USB kabel součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W021468 |
| Ean produktu | 8590331949069 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | auto bateriový pack 3.7V, součástí ovladač 2xAAA nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 70.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16103 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

