Auto RC na dálkové ovládání 48 cm
Kód produktu: W029186
Slevová skupina: A
Auto RC na dálkové ovládání. Rozměry 48x24x18 cm. Frekvence 2.4 GHz. Pistolový ovladač. Bateriový pack 7.4V 500mAh pro auto součástí, 2xAA pro ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání. Rozměry 48x24x18 cm. Frekvence 2.4 GHz. Pistolový ovladač. Bateriový pack 7.4V 500mAh pro auto součástí, 2xAA pro ovladač není součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na ovladači. USB kabel součástí. 2 varianty - černá, šedá.Parametry produktu
| Kód produktu | W029186 |
| Ean produktu | 8590331965441 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 7.4V 500MAH LI-POLY auto součástí, 2xAA ovladač není součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.6 kg |
| Délka výrobku: | 55.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 57.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21164 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

