Auto retro závodní RC na dálkové ovládání 15,5 cm
Kód produktu: W038076
Slevová skupina: A
- Výprodej
Auto retro závodní RC na dálkové ovládání. Rozměry 15,5x8,5x6,5 cm. Frekvence 2.4GHz. Rychlost 8 km/h. Dosah až 25 m. Světelné efekty. 3xAAA ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto retro závodní RC na dálkové ovládání. Rozměry 15,5x8,5x6,5 cm. Frekvence 2.4GHz. Rychlost 8 km/h. Dosah až 25 m. Světelné efekty. 3xAAA baterie do auta, 2xAAA baterie do ovladače nejsou součástí. Tlačítko ON/OFF na ovladači, přepínač ON/OFF na spodní straně auta.Parametry produktu
| Kód produktu | W038076 |
| Ean produktu | 8590331984855 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA do auta, 2xAAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 49.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07531 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

