Auto sestavitelné 12 cm
Kód produktu: W036476
Slevová skupina: A
Auto sestavitelné. Rozměry 12x7x4,5 cm. Na zpětné natažení. 6 ks display box. 12 variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto sestavitelné. Rozměry 12x7x4,5 cm. Na zpětné natažení. 6 ks display box. 12 variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W036476 |
| Ean produktu | 8590331978359 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 21.5 cm |
| Šířka balení: | 25.5 cm |
| Výška balení: | 5.5 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 48.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 6 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.09408 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

