Auto stavební kovové 6 cm
Kód produktu: W033095
Slevová skupina: A
Auto stavební kovové. Rozměry 6,1x4,2x4,7 cm. Na zpětné natažení. 4 varianty - bagr, jeřáb, sklápěč, domíchávač.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto stavební kovové. Rozměry 6,1x4,2x4,7 cm. Na zpětné natažení. 4 varianty - bagr, jeřáb, sklápěč, domíchávač.Parametry produktu
| Kód produktu | W033095 |
| Ean produktu | 8590331972487 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.1 cm |
| Šířka výrobku: | 4.2 cm |
| Výška výrobku: | 4.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 74.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030079 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 216 |
| Země původu: | CN |

