Auto stavební stroj 12 cm
Kód produktu: W029031
Slevová skupina: A
Auto stavební stroj. Velikost 12 cm. 3 varianty - sklápěč, buldozer, bagr. Sklápěč má sklápěcí korbu. Bagr a buldozer mají polohovatelné lžíce. Volná kola.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto stavební stroj. Velikost 12 cm. 3 varianty - sklápěč, buldozer, bagr. Sklápěč má sklápěcí korbu. Bagr a buldozer mají polohovatelné lžíce. Volná kola.Parametry produktu
| Kód produktu | W029031 |
| Ean produktu | 8590331963898 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 63.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09866 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

