Auto tahač s vystřelovací dráhou na auta 140 cm
Kód produktu: W049481
Slevová skupina: A
Auto tahač s vystřelovací dráhou na auta. Rozměry složeného tahače 34x9,5x18 cm. Délka vystřelovací dráhy v rozloženém stavu 140 cm. Tahač vydává ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto tahač s vystřelovací dráhou na auta. Rozměry složeného tahače 34x9,5x18 cm. Délka vystřelovací dráhy v rozloženém stavu 140 cm. Tahač vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace stiskem kapoty. 2xAA baterie, nejsou součástí balení. Součástí balení je 8 kovových autíček 6,5 cm, volná kola.Parametry produktu
| Kód produktu | W049481 |
| Ean produktu | 8590331023448 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 39.5 cm |
| Šířka výrobku: | 32.3 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.5 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10517 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

