Auto terénní na setrvačník 12 cm
Kód produktu: W111436
Slevová skupina: A
Chceš zažít pořádnou zábavu? S tímto terénním autem tomu ani jinak nebude! Uspořádej společně s kamarádem nebo sourozencem závod, ve kterém budete ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chceš zažít pořádnou zábavu? S tímto terénním autem tomu ani jinak nebude! Uspořádej společně s kamarádem nebo sourozencem závod, ve kterém budete zdolávat nečekané překážky a terén! Varianta: jeep, pickup, tahač Velikost: 12 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W111436 |
| Ean produktu | 8590331114368 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Délka balení: | 34.0 cm |
| Šířka balení: | 26.0 cm |
| Výška balení: | 11.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 51.5 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 6 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.15059 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

