Auto Záchranka s efekty 22 cm - Český obal
Kód produktu: W111097
Slevová skupina: A
Pozor! Byla nahlášena nehoda a na místě jsou zranění! Nastartuj záchranku, pusť houkačku a jeď poskytnout první pomoc! Díky světelným a zvukovým efektům o tobě budou všichni vědět!
Podobné produkty
Popis produktu
Pozor! Byla nahlášena nehoda a na místě jsou zranění! Nastartuj záchranku, pusť houkačku a jeď poskytnout první pomoc! Díky světelným a zvukovým efektům o tobě budou všichni vědět!Parametry produktu
| Kód produktu | W111097 |
| Ean produktu | 8590331110971 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA zespodu sanitky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Délka balení: | 12.0 cm |
| Šířka balení: | 25.0 cm |
| Výška balení: | 17.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.5 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 80.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.23532 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

