Auto závodní s efekty 20 cm
Kód produktu: W049443
Slevová skupina: A
Auto závodní s efekty. Rozměry 20x8,5x6 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace zatlačením na kapotu. Na setrvačník. 4xAG13/LR44 1,5V, součástí balení. 2 varianty - zelená, modrá.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto závodní s efekty. Rozměry 20x8,5x6 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Aktivace zatlačením na kapotu. Na setrvačník. 4xAG13/LR44 1,5V, součástí balení. 2 varianty - zelená, modrá.Parametry produktu
| Kód produktu | W049443 |
| Ean produktu | 8590331023059 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 4xAG13/LR44 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12298 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

