Auto závodní zelené s efekty 16 cm
Kód produktu: W057433
Slevová skupina: A
- Novinka
Auto závodní zelené s efekty. Velikost 16 cm. Volná kola. Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítkem na střeše. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto závodní zelené s efekty. Velikost 16 cm. Volná kola. Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítkem na střeše. 3xAG13 baterie součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W057433 |
| Ean produktu | 8590331047727 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 74.5 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 80.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.23840 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

