Autorobot Morph dýmící RC na dálkové ovládání 31 cm
Kód produktu: W050400
Slevová skupina: B
Autorobot Morph dýmící RC na dálkové ovládání. Rozměry auta 31x13x11 cm, robota 20x22x23 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové a dýmící efekty. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Autorobot Morph dýmící RC na dálkové ovládání. Rozměry auta 31x13x11 cm, robota 20x22x23 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové a dýmící efekty. Bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí. USB kabel, nádobka na vodu součástí. Provoz 15-20 min, nabíjení 140 min, dosah 15-20 m. Ovladač - levé tlačítko - transformace, pravé tlačítko - dýmící a světelné efekty.Parametry produktu
| Kód produktu | W050400 |
| Ean produktu | 8590331041909 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 35.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.7 cm |
| Výška výrobku: | 31.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 99.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 66.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.24176 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

