A - Figurka Labuť 10 cm
Kód produktu: W101913
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
Figurka Labuť. Velikost 10 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W101913 |
| Ean produktu | 8590331019137 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 25.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06270 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

