Produkt byl přidán do oblíbených
57495NP bazén nafukovací Beach wave 229 x 229 x 56 cm
Kód produktu: W002177
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Nafukovací bazén, velikost: 229 x 229 x 56 cm, objem: 1250 l při vodní hladině 33 cm, vinyl 0,33 mm, 3 nafukovací komory, vypouštěcí ventil, opravná sadaParametry produktu
| Kód produktu | W002177 |
| Ean produktu | 6941057402574 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 5,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 5.8 kg |
| Délka kartonu: | 46.7 cm |
| Šířka kartonu: | 25.3 cm |
| Výška kartonu: | 41.6 cm |
| Objem kartonu: | 0.04915 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

