Produkt byl přidán do oblíbených
Bábovky na písek 4 ks
Kód produktu: W116729
Slevová skupina: A
Sada na písek 4 ks. Délka 12 cm. Balení osahuje 4 formičky - loďku, auto, vlak a raketu.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek 4 ks. Délka 12 cm. Balení osahuje 4 formičky - loďku, auto, vlak a raketu.Parametry produktu
| Kód produktu | W116729 |
| Ean produktu | 8590331167296 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 10.0 cm |
| Výška balení: | 14.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 73.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19455 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

