Bagr šroubovací 23cm
Kód produktu: W038510
Slevová skupina: A
Bagr šroubovací. Velikost 23x11x13.5cm. Obsahuje bagr a šroubovák.
Podobné produkty
Popis produktu
Bagr šroubovací. Velikost 23x11x13.5cm. Obsahuje bagr a šroubovák.Parametry produktu
| Kód produktu | W038510 |
| Ean produktu | 8590331989140 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 82.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 83.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.23821 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

