Balónek nafukovací 30 cm - sada 10ks, Halloween
Kód produktu: W025713
Slevová skupina: A
Nafukovací balónek 30 cm černý + oranžový - Halloween - sada 10ks
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací balónek 30 cm černý + oranžový - Halloween - sada 10ksParametry produktu
| Kód produktu | W025713 |
| Ean produktu | 8590331954100 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04644 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

