Balónek nafukovací 30 cm - sada 5ks, s číslem 50
Kód produktu: W025464
Slevová skupina: A
- Výprodej
Nafukovací balónek 30 cm mix barev - s číslem 50 - sada 5ks
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací balónek 30 cm mix barev - s číslem 50 - sada 5ksParametry produktu
| Kód produktu | W025464 |
| Ean produktu | 8590331954087 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.0 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

