Balónek nafukovací 30cm - sada 10ks, potisk
Kód produktu: W886111
Slevová skupina: A
Nafukovací balónky Balení obsahuje 10 balónků
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací balónky Balení obsahuje 10 balónkůParametry produktu
| Kód produktu | W886111 |
| Ean produktu | 8590331242740 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.5 kg |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04644 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 700 |
| Země původu: | CN |

