Balónek nafukovací - písmeno P
Kód produktu: W001077
Slevová skupina: A
Balónek písmeno P - 40 cm Barevné varianty - zlatá, stříbrná Materiál - nylon
Podobné produkty
Popis produktu
Balónek písmeno P - 40 cm Barevné varianty - zlatá, stříbrná Materiál - nylonParametry produktu
| Kód produktu | W001077 |
| Ean produktu | 8590331901838 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 14.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 18.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02284 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

