Balónek nafukovací - sada 10 ks srdce, pastelové barvy
Kód produktu: W004874
Slevová skupina: A
Sada 10 ks nafukovací balonky - tvar srdce • pastelové barvy
Podobné produkty
Popis produktu
Sada 10 ks nafukovací balonky - tvar srdce • pastelové barvyParametry produktu
| Kód produktu | W004874 |
| Ean produktu | 8590331907472 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.2 cm |
| Šířka výrobku: | 19.2 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04644 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

