Balónek nafukovací - sada 10ks, raketa
Kód produktu: W886108
Slevová skupina: A
- Výprodej
Balónek nafukovací - sada 10ks, raketa
Podobné produkty
Popis produktu
Balónek nafukovací - sada 10ks, raketaParametry produktu
| Kód produktu | W886108 |
| Ean produktu | 8590331242719 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.5 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 25.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04465 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

