Balónek Wiky modrý
Kód produktu: W886131
Slevová skupina: A
Balení 100 ks Nafukovací balonek - modrý s Wiky potiskem 30 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Balení 100 ks Nafukovací balonek - modrý s Wiky potiskem 30 cmParametry produktu
| Kód produktu | W886131 |
| Ean produktu | 8590331338085 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04644 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | CN |

