Barevné korálky 16 mm - 15g
Kód produktu: W033518
Slevová skupina: A
Barevné korálky 16 mm - 15g mix barevných korálků
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné korálky 16 mm - 15g mix barevných korálkůParametry produktu
| Kód produktu | W033518 |
| Ean produktu | 8590331974399 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 960 |
| Země původu: | CN |

