Barvy na sklo 11+1 10ml
Kód produktu: W031759
Slevová skupina: A
Barvy na sklo 11+1 10 ml Obsahuje: 11 barev (bílá, růžová, fialová, oranžová, telená, tmavě zelená, světle modrá, červená, žlutá, hnědá, modrá) 10 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Barvy na sklo 11+1 10 ml Obsahuje: 11 barev (bílá, růžová, fialová, oranžová, telená, tmavě zelená, světle modrá, červená, žlutá, hnědá, modrá) 10 ml + kontura černá 10ml + 2 fólie + šablonové obrázkyParametry produktu
| Kód produktu | W031759 |
| Ean produktu | 8590331970315 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02665 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

