Barvy na sklo 13x22 ml
Kód produktu: W850050
Slevová skupina: C
S barvičkami na sklo je umělec každý! Vytvoř si vlastní kouzelnou výzdobu! Jak na to? Přilep čistou fólii na šablonu. Obkresli konturou ...
Podobné produkty
Popis produktu
S barvičkami na sklo je umělec každý! Vytvoř si vlastní kouzelnou výzdobu! Jak na to? Přilep čistou fólii na šablonu. Obkresli konturou obrysy a nech 1-2 hodiny zaschnout. Vybarvi obrázek. Nech 24 hodin schnout a pak opatrně sloupni z fólie. Obrázek umísti na okno, zrcadlo, sklenici, dlaždice a jiné. Obsah balení: 11 ks barev na sklo 22 ml 2 ks kontur 22 ml 13 ks předloh na papíře 5 ks fólií na malování ilustrační leták Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W850050 |
| Ean produktu | 8802946500536 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 39.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | KOR |

